Velice se mně tady líbilo,hlavně přístup instruktorů,kteří jsou opravdu znalci svého řemesla.
Hodně jsem se naučil i díky individuálnímu přístupu lektorů.
J.S.

 

Zdravím , já bych se také přiklonil k názoru , že výuka probíhala cíleně a můžu říct , že jsem se naučil základní programování i pokročilé programování včetně obsluhy. To mi v životě hodně pomohlo. Zaměstnala mně firma zabývající se malosériovou výrobou a tam požadovali znalosti programování na stroji. Takže moc diky a ať se vám daří.
M.M

 

Chtěl bych vyjádřit díky i vedení Rekvalifikačního Centra za to , že po úspěšném absolvování kurzu jsem po 3.měsících našel konečně práci a za tu dobu jsem některé věci zapomněl.
Zavolal jsem do Rekvalifikačního Centra , jestli bych nemohl přijet a něco si zopakovat a občerstvit to co jsem se naučil. Bylo mi řečeno že tady máme dveře stále dokořán i po skončení kurzu. Takže jsem si tady zopakoval nějaké věci a těším se do nové práce.
S pozdravem J.M

 

Krásné ráno Ivanko,
Jak se máte všichni z rekvalifikačního centra? Co kluci a pan Hoffmann? Máte už po dovolených?
Konečně mám čas napsat. Celou dobu jsem měla frmol a nezastavila jsem se.
Ivanko, Tobě patří velký dík, že jsi se o mne zmínila před panem Slavíkem.
Nyní mám příjemného šéfa a fajn kolegy kolem sebe. Klukům patří dík, že se mi věnovali a vydrželi ty mé dotěrné dotazy. Ale věřte všichni, že se mi to teď velice hodí. Jako vedoucí výroby musím dokázat všem chlapům, že nemluvím do větru a že si za svým názorem stojím, protože o tom něco vím. Sem tam se mě snaží chlapi něčím dostat, ale zatím jsem si poradila. A ještě k tomu jsem celé dva měsíce pracovala jako frézařka. Já, ženská a myslím, že jsem na tom nebyla špatně. Během dvou dnů jsem se musela naučit obsluhu stroje i programování na frézce zn.Hurco. No, prostě šílené. Ale já jsem to zvládla a to díky Vám všem.
Nic není dokonalé a teď se mám ještě stále co učit a to je fajn. Jinak bych zlenivěla a mé mozkové buňky by zakrněly (pokud ještě nějaké mám-smích). Všem přeji klidnou práci, veselé lidi kolem sebe a nesmírné bohatství spokojených a šťastných nových rekvalifikantů. S pozdravem a přáním pěkného dne.
Eliška Šestáková