Partneři projektu RCOP II - programování a obsluha CNC strojů

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcopRealizátor projektu:
DC Vision s.r.o. www.dcvision.cz
je českou poradenskou firmou, poskytující profesionální konzultační služby a trénink společnostem, které podnikají v České republice a mezi Českou republikou a Evropskou unií. DC Vision s.r.o. byla založena v únoru 1997 Liborem Witasskem a Erikjanem Lantikem v Ostravě, o dva roky později firma přesídlila do Prahy.

V roce 2001 byla otevřena kancelář také v Opavě. Od roku 1997 bylo realizováno více než 100 komerčních projektů v České republice, na Slovensku, v Nizozemí a Belgii. DC Vision s.r.o. se zaměřuje na projektové řízení, brand management, řízení lidských zdrojů, řízení změn a inovační

management. V rámci dotačních projektů se zaměřuje zejména na rozvoj lidských zdrojů v Moravskoslezském kraji a v České republice obecně. Aktivně realizuje projekty v rámci iniciativy EQUAL, Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů a programů Leonardo da Vinci. Díky spolupráci s partnery tak dosahuje deklarovaných projektových cílů.

 

Partneři:
Rekvalifikační centrum Opava s.r.o. www.rekvalifikacni-centrum.cz
je soukromou společností, která se zaměřuje na rozvoj lidských zdrojů v oblasti strojírenského průmyslu. Hlavní činností rekvalifikačního centra je organizace rekvalifikačních kurzů v oblasti programování a obsluhy CNC strojů, programování CAD/CAM, obrábění na klasických strojích a další kurzy dle požadavků klientů.

 

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcop2Specialist Service s.r.o. www.specialist.cz
Personální agentura Specialist Service, s.r.o. patří k nejdéle působícím agenturám v Moravskoslezském kraji. Byla založena již v roce 1993 jako divize Sdružení pro rozvoj severní Moravy a Slezska. Od počátku se zaměřovala na nábor (recruitment) manažerů a specialistů. Během svého vývoje agentura rozšířila své služby i na komplexní nábor pracovníků pro nové investory a další poradenské služby v oblasti Řízení lidských zdrojů. V roce 2004 se Specialist Service, s.r.o. stala dceřinou společností poradenské a konzultační firmy RPIC-VIP s.r.o.

 


Specialist Service, s.r.o. nabízí:
• zkušenosti s náborem klíčových pracovníků či kompletního náboru zaměstnanců pro nové investory
• zkušenosti z vývojových projektů v oblasti řízení lidských zdrojů (Projekty Phare Lidské zdroje, Projekty EQUAL atd.)
• vysokou profesionalitu a individuální přístup při řešení Vašich personálních potřeb
• kompletní servis v anglickém jazyce pro zahraniční klienty, počínaje zpracováním kompetenčního modelu přes doporučující zprávy o
  uchazečích až po vedení výběrových pohovorů

 

Střední škola průmyslová Krnov, p.o. www.sout.cz
je tradiční vzdělávací institucí, která působí ve vzdělávání již od roku 1948, kdy začala v Krnově obnova strojírenského průmyslu. Ze školy se v průběhu let stala moderně vybavená vzdělávací instituce, která je zárukou kvalitního vzdělání. V současné době škola nabízí výuku v několika učebních oborech, studijních oborech zakončených maturitní zkouškou, umělecká řemesla, nástavbové studium a v rámci aktivit centra pro další vzdělávání dospělých různé rekvalifikační kurzy (svářečský průkaz, řidič motorových vozíků).