Partneři projektu RCOP - programování a obsluha CNC strojů

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcopRealizátor projektu:
DC Vision s.r.o. je českou poradenskou firmou, poskytující profesionální konzultační služby a trénink společnostem, které podnikají v České republice a mezi Českou republikou a Evropskou unií. DC Vision s.r.o. byla založena v únoru 1997 Liborem Witasskem a Erikjanem Lantikem v Ostravě, o dva roky později firma přesídlila do Prahy. V roce 2001 byla otevřena kancelář také v Opavě. Od roku 1997 bylo realizováno více než 100 komerčních projektů v České republice, na Slovensku, v Nizozemí a Belgii. DC Vision je zaregistrována v Registru konzultantů v Bruselu..

 


Partneři:

Rekvalifikační centrum Opava s.r.o.
www.rekvalifikacni-centrum.cz

Specialist Service s.r.o.
www.specialist.cz

Personální agentura Specialist Service, s.r.o. patří k nejdéle působícím agenturám v Moravskoslezském kraji. Byla založena již v roce 1993 jako divize Sdružení pro rozvoj severní Moravy a Slezska.

Od počátku se zaměřovala na nábor (recruitment) manažerů a specialistů. Během svého vývoje agentura rozšířila své služby i na komplexní nábor pracovníků pro nové investory a další poradenské služby v oblasti Řízení lidských zdrojů. V roce 2004 se Specialist Service, s.r.o. stala dceřinou společností poradenské a konzultační firmy RPIC-VIP s.r.o.

 

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcop2Personální agentura Specialist Service spolupracuje:
s manažery a specialisty moravskoslezských podniků se středními školami, s vyššími odbornými školami, univerzitami a Labour Poolem s úřady práce, Regionální zaměstnaneckou agenturou a podnikovými agenturami

Specialist Service, s.r.o. nabízí:
zkušenosti s náborem klíčových pracovníků či kompletního náboru zaměstnanců pro nové investory zkušenosti z vývojových projektů v oblasti řízení lidských zdrojů (Projekty Phare Lidské zdroje, Projekty EQUAL atd.) vysokou profesionalitu a individuální přístup při řešení Vašich personálních potřeb kompletní servis v anglickém jazyce pro zahraniční klienty, počínaje zpracováním kompetenčního modelu přes doporučující zprávy o uchazečích až po vedení výběrových pohovorů.

 

Dalšími partnery jsou:
Úřady práce Moravskoslezského kraje
Německo Qualifizierungszentrum Region Riesa GmbH (www.qz-riesa.de)
Technologiezentrum Grossenhain (Svobodný stát Sasko)