Realizace projektu RCOP, programování a obsluha CNC strojů

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcopNázev vzdělávacího programu: Programování a obsluha CNC strojů

Název pracovní činnosti, na kterou bude rekvalifikace zabezpečována: Programování a obsluha CNC strojů. Obsluha a programování multidimenzionálních 3D a 5D strojů v oblasti přesného strojírenství se zaměřením na automobilový a letecký průmysl.Tento vzdělávací projekt je vytvořen jako obecně využitelný pro řadu strojírenských podniků, které se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků s odbornou praxi v oblasti přesného strojírenství.

 Údaje o udělení akreditace:
Akreditace byla udělena MŠMT MZd. č.j. 18 841/05-20/272 ze dne 4.5.2005 platnost do 4.5.2008 Je-li rekvalifikace zabezpečována vzdělávacím zařízením podle zvláštních právních předpisů, uveďte tento právní předpis, popř. pověření příslušného orgánu k výkonu této činnosti.


rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcop2Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do vzdělávacího programu:
Minimálně výuční list, absolventi oborů kovoobrábění jsou výhodou (není bezpodmínečně nutnou podmínkou v případě nedostatku uchazečů v oboru kovoobrábění), dobrý zdravotní stav
Znalost práce na PC - stačí základy ;kopirování ; správa adresářů..atd.

Další předpoklady: doložení nejvyššího dosaženého vzdělání, trestní bezúhonnost, uchazeči budou pozváni na vstupní pohovor realizovaný v Opavě, Ostravě a Bruntále, termíny dle dohody s ÚP.

 

 


Cílová skupina:

- osoby dlouhodobě nezaměstnané a osoby ohrožené dlouhodobou nezaměstnaností
- uchazeči o zaměstnání
- zaměstnanci ohrožení nezaměstnaností

Místo realizace rekvalifikace:
Rekvalifikační centrum Opava, s.r.o., Polní 5, č.p. 2498, 746 01 Opava