Realizace projektu RMCO - operátor CNC strojů

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcopNázev vzdělávacího programu: Operátor CNC strojů


Název pracovní činnosti, na kterou bude rekvalifikace zabezpečována: Programování a obsluha CNC CENTRA. Obsluha a programování multidimenzionálních 3D a 5D strojích v oblasti přesného strojírenství se zaměřením na automobilový a letecký průmysl. Tento vzdělávací projekt je vytvořen jako obecně využitelný pro řadu strojírenských podniků, které se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků s odbornou praxi v oblasti přesného strojírenství.

 

 

Údaje o udělení akreditace: Akreditace byla udělena MŠMT MZd. č.j. 18 841/05-20/272 ze dne 4.5.2005 platnost do 4.5.2008 Je-li rekvalifikace zabezpečována vzdělávacím zařízením podle zvláštních právních předpisů, uveďte tento právní předpis, popř. pověření příslušného orgánu k výkonu této činnosti.

 

Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do vzdělávacího programu: Minimálně výuční list v technické profesi, absolventi oborů kovoobrábění jsou výhodou (není bezpodmínečně nutnou podmínkou v případě nedostatku uchazečů v oboru kovoobrábění)

 

Cilová skupina:
- nezaměstnaní absolventi a učňi mladší 25-ti let, doposud trvale nezaměstnáni
- nezaměstnaní, pracovníci firem v restrukturalizaci, ohrožení ztrátou místa

 

Dalši předpoklady: doložení nejvyššího dosaženého vzdělání, trestní bezúhonnost, uchazeči budou pozváni na vstupní pohovor realizovaný v Opavě a Bruntále, termíny dle dohody s ÚP.

 

Provozovna firmy:
STROJCAR s.r.o. Polní 5, č.p. 2498, 746 01 Opava