Rekvalifikační centrum v Opavě - lektoři projektu RMCO, operátor CNC strojů

Lektoři projektu RMCO - operátor cnc strojů

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcopManažer projektu, Ing. Libor Witassek.
Managing Partner DC VISION, s.r.o.
Absolvent fakulty elektrotechnické VUT v Brně, obor technická kybernetika a fakulty ekonomické Univerzity Mikoláše Kopernika v Toruni, obor mezinárodní marketing management. Pracoval jako systémový analytik, obchodník, ředitel pivovaru, marketingový manažer fondu rizikového kapitálu. V letech 1998-1999 pracoval v Nizozemsku, v letech 2000-2001 v Belgii pro přední poradenské a vývojové společnosti v Evropě. Od roku 1997 řídí společnost DC VISION, s.r.o. zabývající manažerským poradenstvím, tréninkem a projekty rozvoje lidských zdrojů. Společnost poskytuje poradenství předním evropským společnostem a také rozvíjí projekty v rámci programů Evropské unie.


Manažer praktické přípravy, Ing. Stanislav Hoffmann.

Ředitel firmy STROJCAR s.r.o.
Absolvent SPŠ strojní a VŠB Ostrava, obor systémové inženýrství. Pracoval jako konstruktér, technický kontrolor, vedoucí přípravy výroby a technický náměstek. Od r. 1998 je ředitelem firmy STROJCAR s.r.o. Podílel se na jejím založení a řídí ji od jejího vzniku. Firma se zabývá přesným obráběním na CNC frézkách a lisováním plechů především pro vývoj automobilového průmyslu a pro letecký průmysl.

 

rekvalifikacni-centrum-opava-archiv-realizovane-projekty-rcop2Lektor teoretické přípravy, Ing. Tomáš Gřešek.
Lektor a konzultant manažerských dovedností a rozvoje lidských zdrojů pro firmy, státní zprávu, školy a úřady práce. Trenér motivačních kurzů. Aktivně působí v projektech EU. Absolvoval VŠB, Školu manažerského rozvoje, vnitrofiremní kurzy a výcviky firmy Siemens. Od roku 1990 působil jako zakladatel, spolumajitel a manažer několika firem v různých oborech působnosti. K nejúspěšnějším patří působení ve firmě Elektro MAR a.s. Jako předseda představenstva dovedl firmu k úspěšné fůzi s firmou Siemens.

 

 

David Kupka
Instruktor programování a praxe absolvent Střední průmyslové školy v Opavě.
Praxe – mistr ve společnosti LITEON Opava.
Obsluha pětiosých CNC frézovacích center – STROJCAR Opava.
Vedoucí výroby – STROJCAR Opava.